Další zmetek

úterý 3. listopad 2009 08:45

Dnes to není o některém našem politikovi. Jen jsem zaregistroval, ze na Balkáně odhalili sochu bývalému prezidentovi USA Billu Clintonovi. Vypadá sošně. Ale dle mého je to balkánský nedodělek. Chybí mu totiž v ruce velký a dlouhý doutník!

Nevím, zda Clinton skutečně náruživě doutníky kouří. Každopádně pro mě vždy zůstane mužem, který celému světu předvedl, že doutníky se dají nejen kouřit! Slouží též jako skvělá erotická pomůcka. Stačí mírně „protáhnout“ a navlhčit. Samozřejmě musíme mít i vhodný a vstřícný protějšek. Slovo „vstřícný“ je pro tuto choulostivou intimní záležitost hodně důležité a podstatné. Monika asi vstřícná byla, když dokázala doutník navlhčit. Získá pak takové nedefinovatelné aroma s pracovním názvem Vůně ženy.

Můžeme sice namítnout, že se tenkrát prezident hned nepřiznal, ale zatloukal. Čeští muži však dobře vědí, že zatloukání patří k důležité taktice mimomanželských styků. Dokud vás nenachytají přímo na švestkách, zatloukat se musí. A to nejen v sexu. Se ženami se však nedá jednat jako s normálními bytostmi. Navíc mít doma tu od pohledu protivnou starou rašpli Clintonovou, protahoval bych na cizích zahrádkách a poté zatloukal též.

Naštěstí Monika nebyla tak začerstva utržená, jak se dalo dle jejího naivního kukuče předpokládat. Když na svět vytáhla z almary své šaty, poskvrněné prezidentovým semenem, Bill dozatloukal. Přesto mu fandím a má mé sympatie. Nakonec vše ustál téměř se ctí.

Výrobci doutníků se zaradovali. Prezident potvrdil, že i nekuřáci mohou doutníky občas kupovat a používat. Teď na Balkáně odhalili jeho sochu. Doutník v ruce mu však chybí! Je to na první pohled zmetek! A proto prosím: kdyby se někdy někomu zachtělo odhalit sochu Billa Clintona u v našich krajích, nezapomeňme na doutník! Patří ke Clintonovi jako Lisabonská smlouva ke Klausovi…
Milan Lajdar

Poslední články autora

Milan Lajdar

Milan Lajdar

Co přinese život...

Zajímá mě kde co, ale zejména mezilidské vztahy a kultura.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora