Návod na dělání radosti lidem

sobota 24. květen 2008 07:40

Možná titulek mírně přehání, protože použitelný vzorek lidí na Návod na dělání radosti lidem je omezen do věku cca šesti let. To vezmete cizí dítě, pomalujete mu tvář a dáte mu zdarma limonádu, nanuk nebo čokoládu.

Poté může závodit v pytli, skákat na gumové trampolíně nebo házet míčky do tlamy klauna. Až se vyblázní, pak ho nezapomeňte vyfotografovat s fialovou krávou…

Bohužel, takto se nedá dělat radost opakovaně stále dokola. Stejný návod nefunguje ani u dospělých lidí. Průměrný cca čtyřicetiletý občan (či občanka) by asi z namalovaných kytek na čele radost neměl/a. Rovněž kompletní trojlístek lahůdek ve složení limonáda, nanuk a čokoláda by pravděpodobně rovněž náležitou radost nevyvolal. A což teprve fotografie s fialovou krávou! Už vidím ty následné žaloby na potupu a omezování lidských práv.

Přesto přes veškeré riziko náš Návod na dělání radosti lidem zveřejňuji. Ovšem bacha na věkové limity! Ono je fakt blbý, když se dobrovolně převlékněte za fialovou krávu, začnete objímat vyspělejší slečny a pak vás následně zcela vážně někdo nakope do zadnice.

Milan LajdarPoslední články autora

Milan Lajdar

Milan Lajdar

Co přinese život...

Zajímá mě kde co, ale zejména mezilidské vztahy a kultura.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora