Mistr nenaplněných orgasmů

neděle 21. červen 2009 10:29

Včera jsem psal o Láďovi, který je sice ženatý, ale… Kdyby se dostal do cizího kurníku, rád by plenil a obšťastňoval i cizí slepice. Však jich měl kolem sebe dost. Všechny se ale vydávaly za jakési přítelkyně – kamarádky.

Ládík s nimi trávil hodně času, protože všechny se potřebovaly hodně často vypovídat. A Láďa byl jejich vrba, který naslouchal, pokyvoval, objednával další a další vínečka, občas něco vtipného připodotkl a hlavně pak vždy zaplatil celou útratu i s patřičným diškem pro obsluhující personál. Rád jsem s ním chodil do jedné cukrárny na „čerta“, protože kamarád a kolega byl vskutku neodolatelným společníkem. Čert byl v hradeckém podání panák – z poloviny rum, ze druhé poloviny griotka. To pak bylo po čertí smršti pořádné peklo, zejména v žaludku. Láďa teoreticky vlastnil celý kurník cizích slepiček. Ale když šlo do tuhého, vždycky dopadl jako sedláci u Chlumce.

Paní učitelka Jana, kolegyně jeho manželky, byla opravdu kus. A nějak slovo dalo slovo a oba se tajně dohodli, že až Láďova manželka odjede o prázdninách na tábor, pozve ji Ládík do bytu. Plynuly týdny i měsíce a očekávané prázdniny se skutečně blížily. Vše pokračovalo podle tajného plánu. Učitelky rozdaly vysvědčení, Láďova manželka odjela na tábor a hnízdečko lásky bylo volné a lákalo k uskutečnění lechtivých slibů. Jak už jsem psal, Láďa byl gentleman a nikdy nešel na dělohu jaksi prvoplánově. V tom možná byla jeho velká chyba. Paní učitelku nejprve pozval na skutečně opulentní večeři. Nejprve společný přípitek něčeho ostrého, poté pikantní předkrm k povzbuzení chutě, dále skvělá žebírka na medu, nějaký salátek, zákusek, kávička, zmrzlinka, další panáci i vínečko… Večer byl rozjetý impozantně a Jana skutečně skončila v Láďově prázdném bytě. Chvíli tancovali, pak se svlékali a svlékali, až byli nazí a mohlo se na věc. Jenže…

Láďa psychicky přetažený a hlavně zcela přejedený dostal v tu nejnevhodnější chvíli potřebu. Neodkladnou, nutnou a urgentní. Fakt blbá situace. Nedalo se nic dělat, chtě nechtě musel odtančit na toaletu. Paní učitelka takový průběh vášnivé noci nečekala. Zcela rozhozená se svalila nahá do křesla a přitom rozsedla Láďovy brýle. To ji rozhodilo ještě víc. Když se je snažila narovnat, vypadlo sklíčko a brýle se zcela rozlomily. Láďa zatím prožíval střevní muka a asi už nějak tušil, že už nic nebude jako dřív. Proto příliš nespěchal. Skoro se domnívám, že by byl nejraději, kdyby už odtamtud ten večer nemusel vůbec vylézt.

Paní učitelka se mezitím ustrojila, protože ona si určitě takový průběh žhavé noci nepředstavovala. Když Láďa konečně vylezl, hodila po něm osušku, ať se zahalí. Ona už bylo kompletně ustrojená. Zeptala se, kolik chce zaplatit za ty rozsednuté a zničené brýle. Samozřejmě nechtěl nic; každá sranda něco stojí. Tak popadla kabelku, poděkovala za dobrou večeři, rozloučila se a vyplula z bytu. Navždy! To je vše. Pokračování zítra…
Milan Lajdar

Poslední články autora

Milan Lajdar

Milan Lajdar

Co přinese život...

Zajímá mě kde co, ale zejména mezilidské vztahy a kultura.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora