Došlo k nejhoršímu

pondělí 6. červenec 2009 08:54

Kamarádka mi vyprávěla, jak to má s chlapy. Blbě. Na jednu stranu jsou, na druhou stranu nejsou. Tedy ti volní, nezadaní a neženatí, kteří by ji chtěli. Myslím, že nemá přehnané nároky, ale nějak nemůže trefit na toho pravého.

Přesto mě jedna věc rozesmála. Vyprávěla o jednom docela perspektivním pánovi. Párkrát se sešli a pak dokonce došlo k nejhoršímu. Čekal jsem, že ho přinejmenším zavraždila, rozkuchala, naporcovala, uvařila a snědla… Nikoliv. Došlo k nejhoršímu: vyspala se s ním! Jenže padesátiletá dáma by to takto už pojímat neměla. Spíš bych čekal, že prohlásí: - A pak se stalo to nejlepší, co mě vůbec ještě mohlo potkat. Vyspal se se mnou!

Kdysi o podobných záležitostech psal i František Ringo Čech. Zhruba v tom smyslu, že dvacetiletá holka se před sexem ptá sama sebe: - Líbí se mi a je zdravej?
Třicetiletá žena se zajímá: - Je zdravej?
A čtyřicetileté dámy a výš by se už neměly ptát vůbec na nic a měly by být vděčné, že se ještě našel někdo, kdo má zájem objevovat jejich přirození.
Je to tak, ať si kdo chce co chce říká. Samozřejmě, že nekrofily a zombíky, kteří se zajímají pouze o mrtvoly, z tohoto vzorku vyjímám.

Je přirozené a zákonité, že se mužské a ženské role v sexu v průběhu let obracejí. Je to dáno přírodními zákony. Kluci mohou nejvíc okolo dvacítky; to by sklátili téměř cokoliv. V tomto jalovém věku se neptají vůbec na nic, protože splašené hormony lítají tělem a dělají si, co chtějí. Přitom jejich vrstevnice si vybírají a dělají jisté drahoty a okolky. Ještě ve třiceti letech se většina chlapů na nic neptá. Když je možnost, jde se na věc! Ve čtyřiceti jsem se však už začal zajímat, zda se mi vůbec líbí a je-li zdravá. A v padesáti se navíc zajímám, zda je i milá, chytrá, voní, umí vařit a nebude to chtít furt! Mám totiž i své další koníčky a zájmy a opečovávat starožitnosti mě příliš nebaví. Jenže jak to udělat, domluvit se a porozumět si, když muži jsou opravdu z Marsu a ženy z Venuše…
Milan Lajdar

Poslední články autora

Milan Lajdar

Milan Lajdar

Co přinese život...

Zajímá mě kde co, ale zejména mezilidské vztahy a kultura.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora